POKAZ SPRZĘTU FIRMY MILO NA ROK 2012

RELACJA Z POKAZU SPRZĘTU FIRMY MILO 2012

W dniu 12 lutego zorganizowanym przez sklep Match -Pro odbył się pokaz wędek nasadowych proponowanych na rok 2012.

Można było obejrzeć ,dotknąć a nawet potestować siedząc na specjalnie przygotowanym do tego miejscu .

Zaprezentowanych zostało aż 16 modeli tyczek,szereg wędek , matchowych , karpiowych , batów,bolonek, oraz innych akcesorii wyczynowych.

Po fachowym i rzeczowym doradztwie Krzyśka Kałużnego można było wybrać wędkę która pasuje każdemu indywidualnie.

Wśród prezentowanych tyczek firma Milo wyszła na przeciw kobietom i juniorom produkując wędzisko Milo Spider Finess 11,5m o cienkim dolniku nr.37 nie zmieniając przy tym wyważenia wędziska .Model ten na pewno ułatwia trzymanie wędki młodym adeptom i kobietom.

Natomiast dla wymagających zawodników o przeciętnym budżecie firma Milo wyprodukowała model Maranello Super Match 9-01, którą będę łowił w tym roku.Jest to wędka solidnie wykonana , bardzo sztywna i dobrze wyważona ,a jakość jej jest adekwatna do ceny.

Na uwagę zasługuje również seria spławików firmy Milo, które wykonane są w najwyższej technologii,seria haczyków niezbędne każdemu wędkarzowi a i również wystawa pudełek do przechowywanie przyponów naszego klubowego kolegi Przemka Wojtasa reprezentującego nowo powstałą firmę Hook Line Box.

Pokaz ten zgromadził dość pokaźną grupę odwiedzających z pośród których można było spotkać liczących się zawodników .

Celem tego pokazu nie było tylko oglądanie tyczek i sprzętu lecz również

spotkanie towarzyskie,wymienienie poglądów dotyczących naszego sportu.

Dzięki pogodnej choć mroźnej aurze obsługa zapewniła każdemu oglądającemu

ciepły poczęstunek oraz do wyboru kawę lub herbatę.

Dodatkowo w sklepie Match-Pro można było zaopatrzyć się w artykułyz oferty firmy

Milo (i nie tylko) na przyszły sezon.

Za przybycie na pokaz serdecznie dziękujemy.

Tekst Tomasz Baranowski